kancelaria zbar
O firmie
Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność przedstawić ofertę współpracy w zakresie windykacji wierzytelności.

Kancelaria ZBAR windykacja wierzytelności prowadzi pełną obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz wyspecjalizowała się w obsłudze wierzytelności naszych klientów. Naszymi klientami są firmy o bardzo zróżnicowanej strukturze organizacyjnej - zarówno duże, jak i małe. Z naszych usług korzystają nawet firmy posiadające własne działy windykacji. Ponadto uzyskaliśmy od naszych stałych klientów liczne listy referencyjne.

Od czternastu lat specjalizujemy się we wszystkim, co wiąże się z wierzytelnościami. Naszą podstawową usługą jest pomoc prawna polegająca na windykacji. Służymy też wspomaganiem postępowania komorniczego, sporządzaniem opinii prawnych oraz szczegółowym i precyzyjnym wywiadem gospodarczym.

Mamy szerokie kontakty na terenie całej Polski, pełną znajomość prawa gospodarczego obowiązującego na terenie naszego kraju i wyspecjalizowany zespół fachowców, w związku z czym jesteśmy zainteresowani współpracą z Państwa firmą.

Możemy również zaoferować Państwu pomoc w odzyskaniu wierzytelności na terenie Litwy, Niemiec, a także Czech i Słowacji.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą i wystąpieniu pytań pozostajemy do państwa dyspozycji celem przedstawienia dodatkowych informacji.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję i legalność naszych działań.

W dzisiejszych czasach większość przedsiębiorstw funkcjonujących w Polsce musi borykać się z wieloma problemami związanymi z utrzymaniem płynności finansowej i wydłużającymi się okresami spłaty należności. W takiej sytuacji zmuszone one są często do zaciągania różnego rodzaju zobowiązań, by zapewnić sobie środki na bieżące funkcjonowanie.

Utrudniona płynność finansowa przedsiębiorstwa wpływa bezpośrednio w sposób negatywny na jego kontakty z kontrahentami. Kredyty, jakimi przedsiębiorstwo stara się zapewnić środki są jednak bardzo kosztowne i związane z wieloma opłatami, których należy oczywiście unikać.

Optymalnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest nawiązanie współpracy z firmą taką jak ZBAR windykacja wierzytelności, która prowadzi pełną obsługę prawną podmiotów gospodarczych i wyspecjalizowała się w obsłudze wierzytelności swoich klientów.
© 2005 Copyright by Violetta Ciąpała & Krzysztof Żurowicz, mail to: zurek@w-s.pl